Fotovoltaika pro firmy

SEFY - FVE NA KLÍČ /

FVE pro firmy

FVE pro společnosti

Řešení pro firmy

Instalace fotovoltaických elektráren pro firmy jsou obvykle spjaty s náročnějšími požadavky ze strany investorů. V praxi se typicky jedná o složitost povrchu komerčních budov, kde často nelze vytvářet stringy s rovnoměrně rozloženými panely k zajištění stejnoměrného osvětlení všech panelů a tedy generování stejně vysokého napětí. Svou roli hrají také vyšší nároky na bezpečnost a požární rizika.

Fotovoltaické elektrárny lze realizovat pro firmy, komerční či veřejné budovy všech velikostí i typů. I v komerční sféře lze čerpat výhodné dotace, díky nimž je návratnost investice do fotovoltaiky v řádech jednotek let.​

Přístup k návrhu elektráren umístěných na střechách komerčních budov a firem je proto odlišný a v mnohém náročnější, než v případě instalací FVE pro rodinné domy.

Špičkové komponenty zajistí maximální využití vyrobené elektřiny bez ohledu na složitost povrchu střechy

Nejmodernější technologie pro maximální výkon

solaredge
Maximální využití vyrobené energie

Špičkový střídač SolarEdge

canadianSolar
S výkonem až 585 Wp

Panely Canadian Solar

optimizer
Precizní monitoring vaší elektrárny

Optimizér SolarEdge

Moderní střídače a optimizéry zajistí optimální využití fotovoltaiky

Špičkové technologie pro firmy

Firemní fotovoltaické elektrárny mají obvykle větší nároky na celkový instalovaný výkon elektrárny oproti řešením pro rodinné domy, s čímž souvisí nutnost zapojení většího počtu solárních panelů.

Solární panely zapojené při standardních instalacích se standardními střídači vykazují vždy mírně odlišné výkonové parametry. Napětí získané z jednotlivých panelů se liší v jednotkách procent, což je dáno jednak určitou tolerancí zařízení jako takového, ale také nerovnoměrným namáháním či osvitem.

Řešením, které v SEFY využíváme, jsou inteligentní střídače SolarEdge v kombinaci s optimizéry SolarEdge. Nová technologie byla prokazatelně posouzena řadou nezávislých studií jako prvek zvyšující efektivitu výroby elektrické energie z fotovoltaických elektráren.

Zařízení SolarEdge jsou právem považovány za technologii budoucnosti

Chytrá technologie SolarEdge

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám: +420 733 148 945

Napište nám

Nezávazná poptávka

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů