Fotovoltaika pro firmy

Vzhledem k našim zkušenostem a odbornosti dokážeme navrhnout optimální fotovoltaickou elektrárnu, která dokáže uspořit nemalé částky za energie i pro firmy takřka všech typů a velikostí!

FVE pro společnosti

Řešení pro firmy

Instalace fotovoltaických elektráren pro firmy jsou obvykle spjaty s náročnějšími požadavky ze strany investorů. V praxi se typicky jedná o složitost povrchu komerčních budov, kde často nelze vytvářet stringy s rovnoměrně rozloženými panely k zajištění stejnoměrného osvětlení všech panelů a tedy generování stejně vysokého napětí. Svou roli hrají také vyšší nároky na bezpečnost a požární rizika.

Fotovoltaické elektrárny realizujeme pro firmy, komerční či veřejné budovy všech velikostí i typů. I v komerční sféře zajišťujeme výhodné dotace, díky nimž je návratnost investice do fotovoltaiky v řádech jednotek let.​

Přístup k návrhu elektráren umístěných na střechách komerčních budov a firem je proto odlišný a v mnohém náročnější, než v případě instalace fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy.

Špičkové komponenty zajistí maximální využití vyrobené elektřiny bez ohledu na složitost povrchu střechy

Nejmodernější technologie pro maximální výkon

solaredge
Maximální využití vyrobené energie

Špičkový střídače

canadianSolar
S výkonem až 585 Wp

Panely Canadian Solar

optimizer
Precizní monitoring vaší elektrárny

Optimizéry

Moderní střídače a optimizéry zajistí optimální využití fotovoltaiky

Špičkové technologie pro firmy

Firemní fotovoltaické elektrárny mají obvykle větší nároky na celkový instalovaný výkon elektrárny oproti řešením pro rodinné domy, s čímž souvisí nutnost zapojení většího počtu solárních panelů.

Solární panely zapojené při standardních instalacích se standardními střídači vykazují vždy mírně odlišné výkonové parametry. Napětí získané z jednotlivých panelů se liší v jednotkách procent, což je dáno jednak určitou tolerancí zařízení jako takového, ale také nerovnoměrným namáháním či osvitem.

Řešením, které v SEFY využíváme, jsou inteligentní střídače předních značek, jako je SolarEdge v kombinaci s optimizéry. Tato nová technologie byla prokazatelně posouzena řadou nezávislých studií jako prvek zvyšující efektivitu výroby elektrické energie z fotovoltaických elektráren.

Zařízení SolarEdge jsou právem považovány za technologii budoucnosti

Chytrá technologie SolarEdge

Získejte zdarma schůzku se specialistou. Naše zkušenosti a skvělé hodnocení zákazníků zaručují kvalitu

Kontaktujte nás a my se o vše postaráme

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů