fbpx

Fotovoltaická elektrárna 9,99 kWp ⚡ s baterií 10,65 kWh 🔋 a nabíječkou na elektromobil, Olomouc

Fotovoltaická elektrárna na klíč o výkonu 9,99 kWp byla instalovaná poblíž Olomouce. Instalace čítala 27 fotovoltaických panelů značky AEG o jmenovitém výkonu 370 Wp. Výkon elektrárny tak přesně spadá do 10 kWp, kdy je možné se současnou legislativou poskytnout maximální dotaci k instalaci domácí fotovoltaické elektrárny bez nutnosti elektrárnu provozovat s licencí.

Součástí instalace byla příprava projektu fotovoltaické elektrárny, kompletní příprava podkladů k podání žádosti o připojení výrobny elektřiny k distribuční soustavě a samozřejmě dodávka, instalace, testování a příprava k provozu včetně elektrotechnické revize.

Elektřina vyráběná fotovoltaickými panely je v okamžiku výroby přímo spotřebována v domácnosti. Vyrobené, ale nespotřebované přebytky jsou hospodárně směřovány prostřednictvím inteligentní regulace AZrouter SMART do bateriového úložiště. Je-li bateriové úložiště zcela nabito, jsou další případné přebytky směřovány sekundárně do ohřevu vody v bojleru.

Díky instalované elektro nabíjecí stanici (wallboxu) AZcharger Crystal je možné sluneční energii dále směřovat i k dobíjení elektromobilu, čímž má majitel nemovitosti možnost optimalizovat energii vyráběnou z fotovoltaiky na skutečné maximum. Nejenže je elektrárna zdrojem navždy levné energie pro domácnost. Díky vlastnímu wallboxu lze velmi levně „živit“ i elektromobil a snížit si tak cenu za osobní přepravu na skutečné minimum.

Komponenty instalované FVE

Součástí ceny díla

Záruka

Chcete i vy získat vlastní levný zdroj elektřiny pro svou nemovitost?
Zašlete nám nezávaznou poptávku!

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám: +420 733 148 945

Napište nám

Nezávazná poptávka

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

O nás

SEFY je česká technologická firma realizující fotovoltaické elektrárny na klíč. Díky fotovoltaice můžete ušetřit nemalé náklady za elektřinu.

Získejte i Vy zelený zdroj elektřiny pro svou nemovitost!

Hodnocení našich zákazníků

SEFY ČR na Firmy.cz

Kontakt

Copyright © 2023 | SEFY Czech Republic s.r.o.