Fotovoltaická elektrárna 10 kWp

Fotovoltaická elektrárna 10 kWp

Fotovoltaické elektrárny s výkonem 10 kWp a bateriovým úložištěm patří k nejčastěji instalovaným konfiguracím FVE, které v SEFY realizujeme napříč Českou republikou

Díky výhodným dotacím na fotovoltaiku Nová zelená úsporám jsou v dnešní době FVE o výkonu 10 kWp řešením, kterému se dostává nejvyšší možná dotační podpora.

Jaké parametry mají elektráry s touto konfigurací a kolik můžete za energie ušetřit i Vy?

Dotaci vyřídíme za Vás

Sleva díky dotacím
60 % z ceny

Naši zákazníci nás doporučují ⭐⭐⭐⭐⭐

Jsme nejlépe hodnocená instalační firma na recenzním serveru RefSite!

Proč zvolit FVE 10 kWp?

Dotace na fotovoltaiku jsou efektivním nástrojem, který pomáhá s transformací energetiky směrem k udržitelné budoucnosti celé Evropy. Dnes už všichni víme, že závislost na fosilních palivech není cesta.

Dotační program Nová zelená úsporám se vztahuje na fotovoltaické elektrárny o instalovaném výkonu do 10 kWp. Na elektrárny s větším výkonem už příspěvek nedostanete. Podpora se vztahuje i na bateriové úložiště s minimálním poměrem k výkonu elektrárny 1:1 a maximálním 1:2. Maximální dotaci od státu tak lze získat na fotovoltaickou elektrárnu 10 kWp a bateriové úložiště 20 kWh.

Pozn.: Další dotaci 30.000 Kč lze také získat na pořízení nabíjecí stanice na elektromobil (wallbox).

Předpokládaná roční výroba se u fotovoltaických elektráren 10 kWp pohybuje v okolo 10 MWh energie.

V kombinaci s regulací A-Z ROUTER lze jednoduše nastavit směřování přebytků vyrobené elektrické energie, které v domácnosti nespotřebujete a které už vaše bateriové úložiště nepojme (je-li plně nabito) k ohřevu teplé užitkové vody. Dosáhnete tak zajímavých úspor i za ohřev vody v bojleru!

Nejenže vám elektrárna vyrobí dostatek energie pro provoz domácnosti i v době, kdy slunce nesvítí díky akumulaci do baterie. Vzhledem k robustní velikosti elektrárny si lze zajistit i hospodárný ohřev vody z fotovoltaiky!

Oblíbenou kombinaci, kterou naši zákazníci preferují, je fotovoltaická elektrárna s baterií s nabíjecí stanicí pro elektromobily.

Nabíjení elektromobilu z fotovoltaiky je v případě robustních elektráren o výkonu 10 kWp skvělým řešením, díky kterému si do jisté míry můžete zásadně zlevnit i osobní automobilovou přepravu.

Situace, kdy Vaše elektrárna vyrábí více elektřiny, než kolik vaše domácnost spotřebuje, lze snadno nastavit směřování energie k uložení do baterie vašeho elektromobilu. Můžete tak velmi snadno nabíjen svůj elektromobil ze slunce a získat tak možnost jezdit opravdu jen na slunce.

Není to skvělá myšlenka?

Využijete-li maximální možnou výši dotace, kterou získáte právně na elektrárnu s výkonem 10 kWp a bateriovým úložištěm s dvojnásobnou kapacitou výkonu elektrárny, máte v ruce skvělý nástroj v boji s inflací.

Díky nově schválené novele energetického zákona je od roku 2023 možné provozovat fotovoltaickou elektrárnu se spotřebním i výrobním EANem! Co to pro nás znamená?

Zažádáte-li si o výrobní EAN, máte možnost uzavřít výhodnou smlouvu o prodeji elektřiny s kterýmkoliv dodavatelem, aniž byste se museli stávat podnikateli v energetice.

Prodávejte elektřinu když ji nepotřebujete nebo když je to pro vás maximálně výhodné dle spotového ceníku.

Střecha s fotovoltaickými panely výkon 10 kWp

Fotovoltaická elektrárna 10 kWp, cena

Podívejte se na ukázky našich instalací elektráren o výkonu 10 kWp

Modelové fotovoltaické elektrárny 10 kWp

Olomoucký kraj

Fotovoltaická elektrárna 9,99 kWp ⚡ s baterií 10,65 kWh ? a nabíječkou na elektromobil, Olomouc

Fotovoltaická elektrárna na klíč o výkonu 9,99 kWp byla instalovaná poblíž Olomouce. Instalace čítala 27 fotovoltaických panelů značky AEG o jmenovitém výkonu 370 Wp. Výkon …

Zobrazit detail →
Olomoucký kraj

Fotovoltaická elektrárna 9,9 kWp ⚡ s baterií 18,5 kWh ? okres Přerov

Fotovoltaická elektrárna na klíč o celkovém výkonu 9,9 kWp byla realizována v září 2021 v Olomouckém kraji v okrese Přerov. Instalace čítala 22 solárních panelů …

Zobrazit detail →
Jihočeský kraj

Fotovoltaická elektrárna o výkonu 9,9 kWp⚡, baterie SYL s kapacitou 14,8 kWh?okolí Písku

Fotovoltaická elektrárna o výkonu 9,9 kWp realizována v Jihočeském kraji poblíž města Písek je tvořena 22 solárními panely značky Canadian Solar 450 Wp. Přebytky vyrobené …

Zobrazit detail →
Fotovoltaická elektrárna 10 kWp

Proč jít do toho s námi?

Zkušenosti přes 10 let v energetice a vlastní vývoj v České republice

Instalací solárních panelů naše práce nekončí. Součástí našich služeb je komplexní úprava elektroinstalace, připojení zdroje k distribuční síti, vyřízení veškerých administrativních kroků a jednání s úřady a distribučními společnosti a samozřejmě také vyřízení dotace, která pak srazí cenu celkového díla až o 60 %.

Celý obor fotovoltaiky chápeme jako cestu efektivního využívání energetických zdrojů.

Hospodárné nakládání s energií má obrovský smysl pro celou naši společnost, začít se ovšem musí u jednotlivců, ideálně v domácnosti každého z nás.

Vyvíjíme špičkovou regulaci evropských parametrů

Regulace A-Z ROUTER SMART

SEFY Czech Republic s.r.o. je úzce provázána se sesterskou společností A-Z TRADERS s.r.o., která je dnes partnerem pro fotovoltaický průmysl v České republice. Jsme hrdým dodavatelem rozváděčů a regulační techniky pro více než polovinu trhu!

V instalacích fotovoltaiky je dnes standard využívat regulaci A-Z ROUTER, kterou A-Z TRADERS vyvíjí. V čem spočívá její kouzlo?

Energetické přebytky, které ve své domácnosti nespotřebujete, lze hospodárně směřovat primárně k dobíjení baterií ve vaší domácnosti a sekundárně k ohřevu vody v bojleru. To vše automaticky, efektivně a ekologicky!

A-Z ROUTER SMART

Získejte zdarma schůzku se specialistou. Naše zkušenosti a skvělé hodnocení zákazníků zaručují kvalitu

Kontaktujte nás a my se o vše postaráme

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů